Oferta dla szkół i przedszkoli

Oferta dla szkół i przedszkoli

1) ATC – Artist Trading Card – Wróćmy do czasów karteczek w nowoczesnej odsłonie

  • ATC to forma plastyczna, która podbija świat,
  • Wielkość kart kolekcjonerskich,
  • Służy do wymieniania się z innymi twórcami oraz ich kolekcjonowania,
  • Wykonuje się je ręcznie w określonym temacie w niewielkiej ilości,
  • Podpisuje się je na odwrocie jak profesjonalne grafiki,
  • Dzieci wykonują po 3 karty.

Zajęcia trwają 30 – 60 min w zależności od tematyki oraz grupy wiekowej. Zajęcia artystyczne ATC przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia. Rekomendowana ilość spotkań – 2 razy w miesiącu.

2) Warsztaty Scrapbookingowe – kartki na każdą okazję

  • Forma zajęć plastycznych w technice scrapbookingu,
  • Tworzymy „laurki”, które przybierają ciekawe formy,
  • Zdobywamy takie umiejętności jak np. planowanie przestrzeni,
  • Łączenie kolorów czy wyobraźnię przestrzenną.

Zajęcia trwają 30 – 60 min w zależności od tematyki i grupy wiekowej. Zajęcia scrapbookingowe przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia. Rekomendowana ilość spotkań – 1 raz w miesiącu.

3) Warsztaty Artystyczno-rękodzielnicze

Nie jest zaskoczeniem, że dzieci uczą się najlepiej poprzez zabawę. Dlatego właśnie specjalnie dobrane warsztaty kreatywne pomagają pobudzić ich wyobraźnię, rozwijają umiejętność pracy w grupach oraz potrzebę zdrowej rywalizacji. Wpływają pozytywnie na usprawnienie zdolności manualnych, koncentracji, a nawet ćwiczą cierpliwość, ponieważ niektóre zadania wymagają precyzji i wytrwałości w dążeniu do celu.

Na zajęciach, które oferuję staram się stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do aktywności plastycznej oraz inspirować je do tworzenia dzieł według własnej wyobraźni. Poprzez różnorodne techniki warsztatowe moi mali uczestnicy mają możliwość eksperymentowania z materiałami i narzędziami plastycznymi oraz okazję do rozwijania indywidualnych umiejętności warsztatowych.

Najważniejsze dla mnie jest to by maluchy odbierały warsztaty jako idealną okazją do przeżywania twórczych przygód, ekscytującą zabawę, a nie przymusowe zadanie domowe. W związku z tym, każdy uczestnik ma prawo doprowadzić swój wytwór do końca bądź zdecydować, w którym momencie chce przerwać zajęcia.

Każdy maluch może pracować swoim tempem, na miarę swoich możliwości. Istotne jest też by nie narzucać mu wizji gotowego dzieła, które mamy stworzyć. Zależy mi na tym by mali uczestnicy potrafili ekspresyjnie wyrażać swój obraz wyobraźni i czuli się z tym swobodnie. Chcę pomóc Waszym pociechom rozwinąć artystyczne skrzydła i pokazać im kawałek artystycznego świata.

Jeśli chcecie się bliżej przyjrzeć warsztatom to zapraszam to obejrzenia galerii oraz kontaktu ze mną po więcej szczegółów.

Widzimy się niebawem!

SCRAPBOOKING

SCRAPBOOKING

Scrapbooking jest kreatywnym sposobem, na zachowanie i zabezpieczenie wspomnień, związanych z ważnymi wydarzeniami w naszym życiu.

DECOUPAGE

DECOUPAGE

Decoupage to ciesząca się coraz większą popularnością technika dekoracyjna, którą pokochały rzesze ceniących oryginalność i unikatowość przedmiotów.

MIXMEDIA

MIXMEDIA

Mix media – nowy trend z pogranicza decoupage’u i scrapbookingu, polegający na łączeniu technik, materiałów, mediów artystycznych.