Rękodzieło sandomierz

Warsztaty artystyczne z rękodziełem

Każdy z nas zapewne kojarzy albumy z powklejanymi zdjęciami, stare pamiętniki, wycinki z gazet powklejane w zeszyty z pożółkłymi kartkami, wycięte z kartek pocztowych świąteczne choinki, listy pochowane w skrzyneczkach, zasuszone kwiaty pomiędzy stronami, naklejki na kopertach z ręcznie wypisanymi adresami… A to wszystko kryje się pod nazwą scrapbooking.

Brzmi ciekawie, prawda? I tak jest! Bo nie znam lepszego sposobu na wyrażanie siebie i swojego wnętrza niż sztuka.

I tu pojawiam się właśnie ja. Moim zadaniem jest sprawić by Twoje dziecko mogło zatrzymać ze sobą te piękne chwile i myśli na dłużej zamieniając je w coś namacalnego. Dlatego jeśli chcesz by Twoje dziecko mogło nauczyć się czegoś nowego rozwijając przy tym swoją kreatywność, jednocześnie budując nowe, przyjazne relacje z innymi dziećmi to zapraszam na moje zajęcia. Stwórzmy razem coś pięknego!

Zaproszenie na urodziny, kartka na dzień babci, album rodzinny a może pamiątka świetnej wycieczki? Czemu nie! Każdy może stworzyć co tylko zechce dodając do tego szczyptę swojego serca. Jestem przekonana, że każdy będzie wracał do domu z uśmiechnięta buzią i głową pełną pomysłów zarażając też Was drodzy dorośli chęcią do wspólnej zabawy w scrapbooking.

Przekonajcie się sami i dołączajcie do mojej twórczej drużyny! Jeśli nie jesteście pewni to sprawdźcie poniższą galerię. Myślę, że wtedy już nie będzie wątpliwości czy warto 🙂

Galeria zdjęć

Przedstawione prace są powarsztatowym dziełem rąk dzieci w wieku od 4 lat.
scrapbooking
scrapbooking
scrapbooking
scrapbooking
scrapbooking
scrapbooking
scrapbooking
scrapbooking
scrapbooking
scrapbooking
scrapbooking
scrapbooking