Zajęcia artystyczne sandomierz

Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne uchodzą często jedynie za zwykłą zabawę choć w rzeczywistości mogą realizować wiele zadań i celów ważnych dla rozwijającego się młodego człowieka.

Małe dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z plastyką, często nie potrafią jeszcze werbalnie porozumieć się z otoczeniem. Doświadczają stawianych przez siebie pierwszych linii, malowania pierwszych plam barwnych i lepienia form przestrzennych z nieskrywaną radością. Twórczość plastyczna na każdym etapie rozwoju daje dziecku możliwość samodzielnego badania, poszukiwania i odkrywania otaczającej go rzeczywistości. Wszystkie te zabawy prowadzą do rozwoju jednostki samodzielnie działającej i myślącej oraz osoby twórczej i kreatywnej.

Dlatego staram się by nasze wspólne zajęcia były niezapomnianym przeżyciem dla każdego malucha. Moim priorytetem jest by zaszczepić w Waszych dzieciach chęć poznawania świata krocząc artystyczną ścieżką rozwoju.

Dla niektórych nasze zajęcia mogą okazać się jedynie chwilową rozrywką a dla innych być może staną się okazją do odkrycia niezwykłego talentu, który w przyszłości odegra dużą rolę w życiu Waszych pociech. Jednak bez względu na stopień zaawansowania, każdy mały człowiek znajdzie coś specjalnego dla siebie 🙂

Z wielką przyjemnością spędzam każdą możliwą chwilę z maluchami oferując szeroki zakres atrakcji plastycznych mogąc później z satysfakcją patrzeć na wspaniałe efekty ich pracy oraz radosne twarze. Pokażcie co umiecie! Już dziś gorąco zapraszam do udziału w naszych plastycznych zabawach! W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam to kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać jak najczęściej 🙂

Do zobaczenia!

Terminy zajęć

Zajęcia będą odbywać się w AKADEMII PARKU ROBOTÓW w każdą środę w 2 grupach wiekowych