O Mnie

Cześć! Mam na imię Jagoda.

Z zawodu i zamiłowania jestem grafikiem. Pasjonuje się szeroko rozumianą SZTUKĄ. Kilka lat temu odkryłam scrapbooking potem mixmedia i przepadłam – od tamtej pory tworząc rękodzieło. Uwielbiam pracę z dziećmi dlatego też prowadzę warsztaty artystyczne z różnych dziedzin – ucząc przede wszystkim tego, że każdy z nas jest w stanie stworzyć coś kreatywnego.

Obecnie znajdziecie mnie w Parku Robotów gdzie odbywają się zajęcia z rękodzieła oraz zajęcia plastyczne, na które serdecznie zapraszam małych i dużych. Bywam na urodzinach, komuniach… zajmując twórczo czas dzieciom. Prowadzę również warsztaty dla seniorów oraz stowarzyszeń zarówno pojedyncze jak i cykl spotkań – tematyka ustalana wg upodobań.

W tym roku zostałam doceniona przez jedną z większych firm – producentów artykułów do scrapbookingu i mam przyjemność pracować z nimi jako jedna z projektantek Design Teamu. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. Prowadzę także profil na Facebooku,

Zapraszam do kontaktu.
Ściskam, JS

Rękodzieło

Z zawodu i zamiłowania jestem grafikiem. Pasjonuje się szeroko rozumianą SZTUKĄ. Kilka lat temu odkryłam scrapbooking potem mixmedia i przepadłam – od tamtej pory tworząc rękodzieło.

Warsztaty

Uwielbiam pracę z dziećmi dlatego też prowadzę warsztaty artystyczne z różnych dziedzin – ucząc przede wszystkim tego, że każdy z nas jest w stanie stworzyć coś kreatywnego.

Zajęcia plenerowe

Prowadziłam stałe zajęcia w Domach Kultury oraz okazjonalnie na imprezach plenerowych, piknikach.